У Київській міській раді обговорили питання розширення механізмів протидії російській пропаганді у сфері спорту

Tool items

У Київській міській раді сьогодні, 23 листопада, відбулось засідання підкомітету під час якого обговорили питання розширення механізмів протидії російській пропаганді у сфері спорту. 

До обговорення долучились: директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков, народні депутати України Жан Беленюк та Ольга Саладуха, олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, представники центральних органів влади, Офісу Президента, спортивних об’єднань, громадських організацій, спортивної спільноти та медіа.  

Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, у російській федерації спорт безпосередньо пов'язаний з кремлівською політикою та пропагандою.

«У москві спорт ще з часів СРСР був і залишається інструментом пропаганди. У їх системі більшість спортсменів перебувають у прямій залежності від влади. Вони беруть участь у провладних виступах і публічних заходах, і зараз у час війни відкрито демонструють символи вторгнення російської армії на територію України та закликають підтримувати пропутінську політику. Російські спортсмени є агітаторами пропаганди в гібридній війні. Вони стали маріонетками, які вдало транслюють повідомлення кремля у своїй країні та на міжнародних аренах. Необхідно убезпечити світову спортивну спільноту від московської брехні та викривлення історії війни в Україні. Єдиний шанс це реалізувати – відсторонити зазомбованих російських спортсменів від змагань та міжнародних турнірів» – наголосила Юлія Хан. 

Директорка Департаменту молоді та спорту КМДА розповіла, що тільки спільними зусиллями міста, профільного міністерства, олімпійського комітету та спортивних федерацій можливо напрацювати та розширити механізми протидії російській пропаганді у сфері спорту. 

«Міжнародні спортивні федерації мають відмовитись від матеріальних та політичних інструментів пливу, які використовує кремль для досягнення власних ідеологічних цілей та пропаганди. Спортивні змагання – не є ареною для пропутінської агітації. Росія не вгамує свою жагу, і продовжить на всіх міжнародних майданчиках диктувати свою версію війни в Україні. Ми маємо досягти повноцінного бойкоту спортивних організацій, і позбавити путіна одного з надійних політичних інструментів впливу» – додала Юлія Хан.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)