У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами на 2022 рік

Tool items

У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами на 2022 рік.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами Олександра Плужника, до повноважень постійної комісії належать розгляд та вирішення питань правопорядку в місті, впровадження заходів щодо забезпечення громадського порядку на території Києва та боротьби зі злочинністю.

«Протягом року постійна комісія буде напрацьовувати основні завдання програми цивільного захисту населення Києва, а також розглядатиме питання щодо обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів Національної поліції України, затвердження списку присяжних районних судів міста Києва. Крім того, ми будемо працювати над основними пунктами важливої для столиці міської цільової програми профілактики та протидії злочинності в Києві «Безпечна столиця», внесенням змін до Положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва та програми «Електронна столиця». Упродовж року також будуть розглядатись завдання актуальної в умовах сьогодення програми «Захисник Києва», – зазначив Олександр Плужник.

Депутат додав, що також одним із важливих питань у діяльності постійної комісії буде напрацювання головних аспектів Комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2023-2025 роки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»