У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій на 2022 рік

Tool items

Основними напрямками роботи постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій цьогоріч будуть розвиток культурної сфери, підтримка ініціатив щодо створення мистецьких проєктів та підвищення туристичної привабливості столиці.

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, діяльність постійної комісії спрямована на розвиток закладів культури, розширення спектру культурних та мистецьких послуг, найменування та присвоєння імен міським об'єктам, а також підвищення туристичної привабливості Києва.

«Постійна комісія разом з представниками виконавчого органу та громадськості протягом року буде розробляти проєкти рішень Київської міської ради, які стосуються сфери культури та створення привабливого міського туристичного середовища. Це сприятиме впровадженню механізмів успішного ведення туристичної діяльності та розвитку культурного життя у столиці. Цьогоріч депутатський корпус планує розглянути проєкт Положення про Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації. Також ми будемо працювати над внесенням змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура 2022-2024 роки» та Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2022-2024 роки», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що постійна комісія впродовж року також буде здійснювати контроль за виконанням рішень Київської міської ради та заслуховувати на своїх засіданнях звітну інформацію представників виконавчого органу, керівників київських підприємств, установ та організацій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»