У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань власності

Tool items

У Київській міській раді затвердили план роботи постійної комісії з питань власності на 2022 рік.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань власності Михайла Присяжнюка, діяльність постійної комісії протягом року буде полягати у розв'язанні питань оренди, приватизації та використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

«Постійна комісія буде розглядати питання забезпечення реалізації прав на житло мешканців гуртожитків, а також можливості приватизації цих житлових приміщень. Ми будемо працювати над зверненнями, проєктами рішень щодо використання, приватизації, орендного користування та списання майна територіальної громади міста. Водночас одним із важливих завдань буде напрацювання та затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно. Комісія протягом року буде опікуватись включенням до Переліків єдиних майнових комплексів комунальних підприємств, а також до Переліків нерухомого майна комунальних закладів», – зазначив Михайло Присяжнюк.

Депутат додав, що також одним із напрямів діяльності буде напрацювання основних завдань міської цільової програми «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва на 2022-2024 роки».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»