У Київському зоопарку народились два дитинчата бізонів

Tool items

У Київському зоопарку народились два дитинчата бізонів. Їм дали ім'я Варта та Вікінг.

Як повідомили в Київському зоопарку, наші співробітники турбуються про тварин, підбирають для них комплексний раціон та створюють сприятливе природне середовище для їх розмноження.

«Чергове поповнення в Київському зоопарку. Це двоє маленьких бізонів – Варта та Вікінг. Маленьку Варту мама Веста народила 27 червня, а вчора нас потішила мама Вербена, яка народила Вікінга. Бізони від природи дуже «сімейні», тож малеча з перших днів перебуває під чуйною опікою численних родичів. Зараз малюки знаходяться у відкритому вольєрі, насолоджуються теплим сонечком та смакують мамине молочко. Усі охочі можуть відвідати зоопарк, для них доступні вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк», – зазначили в Київському зоопарку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»