У муніципальній книгарні «Сяйво книги» триває виставка робіт юних київських художників

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» триває виставка робіт юних київських художників. 

Як зазначили в муніципальній книгарні «Сяйво книги», мистецькі роботи створили учні художнього гуртка «Акварельна соната» загальноосвітньої школи №226 Оболонського району міста Києва.

«Художній гурток «Акварельна соната» почав працювати майже чотири роки тому. Учні розпочинали з основ малюнку, працювали акварельними фарбами, а потім, на другому році навчання, ознайомились з олійним живописом. Дякуємо керівниці гуртка, яка навчає дітей основ живопису. У книгарні зараз триває виставка робіт юних київських художників. Запрошуємо киян та гостей столиці прийти та побачити дитячі роботи, які надихають та заворожують», – розповіли в муніципальній книгарні «Сяйво книги».

Виставка триватиме до 19 лютого (вул. Велика Васильківська, 6). Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь