У муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться воркшоп «АРТ-план мого життя»

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» 23 вересня відбудеться воркшоп «АРТ-план мого життя» з авторками міжнародного книжкового проєкту «Райдуга твого успіху». 

Як зазначили у КП «Міський магазин», авторки воркшопу Юлія Черкесова та Немезіда Соул розкриють особливості творчого підходу до планування успішного року. 

«На воркшопі учасники дізнаються, як прораховувати показники особистого періоду та в яку сферу наразі варто спрямувати енергію. Під час майстер-класу авторки розкажуть про такі показники як енергія особистого року, особиста енергія періоду та афірмація періоду на запит. Крім цього, учасники отримають особисту афірмацію ресурсу за датою свого народження та кейс для планування успішного життя», – розповіли у КП «Міський магазин». 

У КП «Міський Магазин» додали, що у випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники воркшопу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні. 

Захід відбудеться 23 вересня (початок о 18:00) в муніципальній книгарні «Сяйво книги» за адресою: Велика Васильківська, 6. Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)