У муніципальній книгарні «Сяйво книги» вкотре пройде майстер-клас з виготовлення браслетів виживання

Tool items

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» 26 серпня пройде майстер-клас з виготовлення браслетів виживання, які будуть відправлені військовим на передову.

Як зазначили в КП «Міський Магазин», попередню партію браслетів, які кияни виготовили 29 липня, вже доставлено на передову до наших захисників. Водночас попит на аксесуари залишився, тому запрошуємо всіх охочих долучитися до майстер-класу з виготовлення браслетів виживання.

«Браслет виживання – це чудовий аксесуар, який завжди знаходиться поруч та у критичні моменти може стати незамінним помічником, або й навіть рятівником. Його виготовляють із паракорду – нейлонового шнура, якого на один аксесуар потрібно близько п’яти або шести метрів. Тобто за потреби браслет за пів хвилини перетворюється на довгу мотузку, яка здатна витримати до 250 кілограмів навантаження. Ці функціональні аксесуари дійсно потрібні нашим захисникам на лінії фронту. Крім цього, під час майстер-класу всі охочі дізнаються про традиційні замовляння, які майстрині вимовляють під час плетіння», – розповіли в КП «Міський Магазин».

У КП «Міський Магазин» додали, що в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники майстер-класу зможуть пройти в укриття, яке розташоване у приміщенні книгарні.

Для того, щоб долучитись до майстер-класу необхідно пройти попередню реєстрацію. Інформація за посиланням: https://cutt.ly/gXgKPA6.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)