У Музеї історії міста Києва відбудеться благодійний аукціон «Герої без зброї»

Tool items

У Музеї історії міста Києва 23 вересня відбудеться благодійний аукціон «Герої без зброї» задля допомоги пожежно-рятувальним підрозділам ДСНС міст Краматорська та Харкова.

Як зазначили в Музеї історії міста Києва, на аукціоні буде представлено майже сто лотів, зокрема роботи українських художників Василя Лопати, Павла Добрєва, Віри Баринової-Кулеби, Євгенії Горпініч, Світлани Бринюк, Анни-Кристини Зінченко, Віктора Віхтінського, Ніни Волкової та Романа Дорчинця.

«Всі охочі можуть долучитись до благодійної події та допомогти рятувальникам. Зібрані на аукціоні кошти будуть передані пожежно-рятувальним частинам міст Краматорська та Харкова, які щоденно рятують десятки дітей та дорослих та борються з вогнем, який знищує житлові та адміністративні будівлі міста», – розповіли в Музеї історії міста Києва.

У Музеї історії міста Києва додали, що також серед лотів аукціону будуть боксерські рукавички з підписом чемпіона Олександра Усика, м’яч з підписами легенд футболу – Олексія Михайличенка, Олега Протасова та Анатолія Дем’яненка та інші.

Благодійний аукціон відбудеться 23 вересня (початок о 16:00) у Музеї історії міста Києва за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)