У парку «Перемога» ліквідували підтоплення території та захистили благоустрій зеленої зони

Tool items

У Дніпровському районі в парку «Перемога» ліквідували підтоплення території та відновлюють благоустрій зеленої зони. Спільна діяльність комунальних служб столиці та оперативні дії депутата Київської міської ради Тараса Криворучка дозволили уникнути серйозних наслідків. 

Як зазначив Тарас Криворучко, вчасна реакція на звернення мешканців та оперативне проведення необхідних заходів стали вирішальними у недопущенні подальшого затоплення та збереженні інфраструктури парку.

«Це найбільша зелена зона в Дніпровському районі, де довкола проживає багато людей, тому такі інциденти потребують ефективного вирішення. Були проведені екстренні заходи в боротьбі з підтопленням внаслідок величезної зливи. Фахівці «Київводоканалу» оперативно відкачали воду і зробили все необхідне для безпеки мешканців та охорони природних ресурсів. Працюємо над тим, щоб забезпечити комфорт наших мешканців», – підкреслив Тарас Криворучко.

Депутат додав, що налагоджена взаємодія громади, депутатського корпусу та комунальних служб є доказом ефективного управління у кризових ситуаціях.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва