У парку Шевченка в Києві сьогодні пройде навчання з мінної безпеки

Tool items

У парку імені Тараса Шевченка в Києві сьогодні, 22 вересня, пройде навчання з мінної безпеки в рамках проєкту «Тиждень мінної безпеки. Північ». Початок о 15:00.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова, у час війни важливо знати базові правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, оскільки ваші правильні дії допоможуть уникнути трагедії.

«БФ «Солом’янські котики» спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій розробили цикл навчань з мінної безпеки. Під час занять експерти розкажуть як діяти, якщо помічаєте вибухонебезпечні предмети, а також те, що в жодному разі робити не можна в таких випадках. Також розкажемо про підлі хитрощі окупантів, які маскують вибухівку навіть у дитячих іграшках. Крім цього на локації буде облаштовано дитячу зону, де діти будуть проходити командні ігри на логіку», – розповіла Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що урок з мінної безпеки безкоштовний та на локації кожен знайде активність для себе.

Реєстрація на уроки за посиланням: https://bit.ly/3qXkLiA.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)