У Подільському районі для киян і гостей столиці провели навчання з користування турнікетами та проведення серцево-легеневої реанімації

Tool items

У Подільському районі для киян і гостей столиці провели навчання з користування турнікетами та проведення серцево-легеневої реанімації. 

За словами депутатки Київської міської ради, організаторки тренінгу Ксенії Семенової, у час повномасштабного вторгнення важливо володіти базовими навичками надання першої допомоги постраждалим задля порятунку їх життів.   

«З перших днів війни одним з пріоритетних напрямків діяльності команди БФ «Солом'янські котики» є організація навчань з домедичної допомоги. Цього разу учасники тренінгу освоїли базові знання, як користуватись турнікетами та навчились проводити серцево-легеневу реанімацію. Крім того, усі охочі здобули навички користування дефібриляторами», – зазначила Ксенія Семенова.  

Депутатка додала, що отримані знання допоможуть зорієнтуватись в екстремальній ситуації та зосередитись задля порятунку постраждалих.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)