У Шевченківському районі висадять нові дерева

Tool items

У Шевченківському районі по вулиці Івана Франка висадять нові дерева.

Виїзна робоча нарада щодо висадки нових дерев по вулиці Івана Франка відбулась сьогодні, 13 серпня. Участь у нараді взяли депутатка Київської міської ради, секретарка Постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба, генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король, в.о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко та представники компанії-підрядника.

За словами Євгенії Кулеби, створення зелених зон полягає не лише у висадці зелених насаджень, а й у своєчасному догляді за ними. Після того, як були зрізані дерева в рамках реконструкції вулиці Івана Франка, було проведено обговорення як мінімізувати заподіяну шкоду. Планувалося висадити газон, але встановлення системи поливу не передбачалося, тому від цієї ідеї відмовилися. Було прийняте рішення висадити дерева, які не потребують щоденного зволоження у літню пору.

«Мова йде про крупноміри висотою 4-5 метрів. Водночас необхідно звернути увагу на технологію висадки нових рослин, адже вони своєю кореневою системою з часом можуть руйнувати конструкції, і це треба враховувати. Корінь дерева має бути обмежений таким чином, щоб він ріс лише вниз», – зазначила Євгенія Кулеба.

Депутатка додала, що за тиждень буде сформована пропозиція щодо кількості дерев та способу їх висадки, і громаді буде презентовано візуалізацію проєкту та спільно погоджено деталі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ПЕРЕМОГИ, 55-А» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (проїзди) на
  • Про надання Національному музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальному Комплексу земельної в постійне користування для експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури (проїзду та автостоянки для відвідувачів Національного музею історії України у Другій світовій війні) на вул. Лаврській, 24 у
  • Про надання громадянину Морозу Івану Анатолійовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у мікрорайоні Жуляни у Солом'янському районі міста Києва (669610154)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Роллана Ромена, 4-А у Святошинському районі міста Києва (678514179)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Сосніних Сім'ї, 2-В у Святошинському районі міста Києва (796735412)