У столиці будуть надавати додаткові соціальні гарантії членам сімей всіх загиблих захисників Києва

Tool items

У столиці будуть надавати компенсацію на виготовлення та встановлення надгробків членам сімей загиблих осіб, похованих у місті Києві, місце проживання яких не зареєстроване на території міста, але які були у складі військових частин міста, Сил територіальної оборони ЗСУ та добровольчих формувань територіальної громади Києва.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 25 травня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 69 депутатами.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко, наразі члени сімей загиблих захисників Києва, місце проживання яких не було зареєстроване на території міста, не отримують компенсацією на виготовлення та встановлення надгробків, що водночас передбачена членам сімей загиблих киян-Захисників та киянок-Захисниць. 

«З метою встановлення справедливості та віддання шани всім захисникам столиці, які зробили вагомий внесок у захист незалежності нашої держави, зокрема столиці України необхідно забезпечити рівні соціальні гарантії для них. Тому члени сімей всіх загиблих захисників Києва, незалежно від того чи їх місце проживання було зареєстроване на території міста, будуть отримувати компенсацією на виготовлення та встановлення надгробків. У нашій пам’яті вічно буде жити пам’ять про наших Героїв, які віддали своє життя за України, за мирне майбутнє кожного з нас», – розповіла Марина Порошенко.

Депутатка додала, що для виконання цього рішення з бюджету міста Києва буде виділено додаткове фінансування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з вивчення питань, пов’язаних з фінансово-господарською діяльністю ПрАТ «АК «Київводоканал», в тому числі щодо формування тарифної політики (обґрунтованості формування компанією попередніх розрахунків тарифів)
  • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянки Мадоян Анаіт Вазгенівни для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по пров. Лук’янівському, 3-а по Шевченківському районі міста Києва (227466707)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОНАФТА» договору оренди земельної ділянки від 08 липня 2004 року № 62-6-00159 (зі змінами) (697320520)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд стоматологічної поліклініки на вул. Вербицького Архітектора, 3-б у Дарницькому районі міста
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662945310)