У столиці може з’явитись площа Українських Героїв

Tool items

Площу Льва Толстого планують перейменувати на площу Українських Героїв. Відповідний проєкт рішення буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні Київської міської ради.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, ініціаторка перейменування Олеся Пинзеник, спільно з експертною комісією тривали час працювали над громадською ініціативою щодо перейменування площі, і згодом понад 20 тисяч українців підтримали її шляхом рейтингового електронного голосування в додатку «Київ Цифровий».

«Площа Українських Героїв – це уособлення всіх українських героїв, як минулого, так і сьогодення. Ми всі безмежно пишаємось воїнами Збройних Сил України, які героїчно боронять нашу Батьківщину. Водночас також українськими героями є лікарі, які в підвалах і бомбосховищах лікують і навіть оперують людей, волонтери, які під кулями доставляють гуманітарні вантажі, пожежники, які гасять полум’я від вибухів. Навіть хлібороби, які проводять посівну на замінованих полях, теж справжні герої. А якщо згадати минуле, яке в нас славетне, то в пам’яті спливають і козацька пора, і дружинники Української народної республіки, і військо Української повстанської армії. Це теж Українські Герої», – наголосила Олеся Пинзеник.

Депутатка впевнена, що питання перейменування площі Льва Толстого об'єднає сесійну залу, і площа Українських Героїв з’явиться в самісінькому серці нашої Батьківщини.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь