У столиці відбувся День відкритих дверей спортивних клубів Деснянського району «SPORT FEST-2021»

Tool items

У столиці відбувся День відкритих дверей спортивних клубів Деснянського району м. Києва «SPORT FEST-2021». Участь у відкритті заходу взяла заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

Тренери та вихованці клубів Деснянського районного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели виступи та майстер-класи з різноманітних видів спорту – футболу, боксу, спортивного туризму, самбо, дзюдо, спортивної рибалки, вільної боротьби, художньої гімнастики, таїландського боксу, пауерліфтингу, шахів, боротьби кураш, тхеквондо, баскетболу.

«Місто завжди сприяє проведенню подібних заходів, адже одним із пріоритетів столичної влади є залучення молоді до занять спортом та підтримка здорового способу життя. Завдяки Дню відкритих дверей спортивних клубів Деснянського району «SPORT FEST-2021» молодь мала можливість спробувати свої вміння та обрати той вид спорту, який йому до вподоби. Маю надію, що подібні заходи проводитимуться і надалі», – зазначила Олена Говорова.

Захід відбувся на Центральній спортивній арені Деснянського району на вул. Драйзера, 2-Б.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про надання громадянці Куманцовій Анні Борисівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 20б у Солом'янському районі міста Києва (745788011)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на просп. Валерія Лобановського, 117 у Голосіївському районі міста Києва (581941753)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Попова, 8 в Оболонському районі міста Києва (482416889)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Малиновського Маршала, 25 в Оболонському районі міста Києва (364102646)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Мілютенка, 11 у Деснянському районі міста Києва (629994101)