У Святошинському районі облаштують 13 нових дитячих майданчиків

Tool items

У Святошинському районі облаштують 13 нових дитячих майданчиків.

Наразі вже встановлено нові майданчики за наступними адресами:
– вулиця Ірпінська, 70;
– вулиця Прилужна, 8;  
– вулиця Ірпінська, 62;
– вулиця Чорнобильська, 17;
– вулиця Кулібіна, 6;
– вулиця Кулібіна, 6-а;
– вулиця Кулібіна, 14;
– вулиця Верховинна, 80;
– вулиця Миколи Ушакова, 14;
– вулиця Миколи Ушакова 20-а;
– проспект Академіка Палладіна, 13.

Найближчим часом планується встановити нові дитячі майданчики за адресами:
– проспект Перемоги, 127;
– вулиця Генерала Вітрука, 4/9.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, необхідно і надалі продовжити тенденцію зі створення належних умов для дозвілля та розвитку найменших мешканців району.

«Ми прагнемо, щоб сучасні, цікаві та безпечні дитячі майданчики були у кроковій доступності для кожного. Крім того, важливо впроваджувати нові ідейні рішення з розвитку дитячої інфраструктури в місті з дотриманням пріоритетних принципів безпеки та комфорту. Ми докладатимемо максимальних зусиль задля збільшення кількості таких локацій для активного й корисного проведення часу з дітьми», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що й надалі одним з пріоритетних завдань депутатського корпусу Київської міської ради та особисто мера Києва Віталія Кличка буде впорядкування парків, скверів, зелених зон та дитячих майданчиків з метою створення комфортних умов для дозвілля киян.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств у сфері демонтажу та перенесення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «КИЇВМІСЬКБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 лютого 2015 року № 43 (зі змінами) (205981852)
  • Про передачу громадянам Телехову Віталію Миколайовичу та Олейніковій Тетяні Миколаївні земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Старицького, 5-а
  • Про передачу громадянці Суворовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на вул. Градинській, 6-г у Деснянському районі міста Києва (483398677)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тимошенка Маршала, 1е в Оболонському районі міста Києва (241313461)