У Святошинському районі завершується будівництво дитячого садка №536

Tool items

У Святошинському районі завершується будівництво дитячого садка №536. Дошкільний навчальний заклад розташовано по вулиці Бахмацькій, 35.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, дитячий садок розпочали будувати на початку 90-х років, проте роботи було припинено. Наразі за підтримки Київського міського голови Віталія Кличка триває завершальний етап перетворення довгобуду в сучасний дошкільний навчальний заклад з інклюзивними групами, який прийматиме 130 дітей, і де буде створено 28 нових робочих місць.

«У мікрорайоні Новобіличі потрібно створити додаткові місця для отримання дошкільної освіти, водночас забезпечити комфортні умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами у дитячому садку. Дошкільний навчальний заклад матиме зали для музичних та фізкультурних занять та розрахований на сім груп – дві групи раннього віку та п’ять груп передшкільного віку. Фінансування для завершення робіт цьогоріч було передбачено у Програмі соціального та економічного розвитку Києва на 2021 рік», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка наголосила, що депутатський корпус за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка продовжує облаштовувати дошкільні навчальні заклади з метою створення додаткових місць для дітей дошкільного віку, відповідно до реальних потреб громадян.

«Наразі у дитячому садку повністю виконано демонтажні роботи та улаштування фундаменту, збудовано перший та другий поверхи, а також горище. Завершено роботи з прокладання зовнішніх інженерних мереж, каналізації та тепломереж, а також водопроводу. Облаштовано внутрішні електромережі, сантехнічні мережі та мережі вентиляції, встановлено обладнання індивідуального теплового пункту. Тривають роботи з внутрішнього оздоблення будівлі та благоустрою території. Також щотижня відбуваються виїзні наради щодо інспектування стану виконаних робіт на об'єкті», – розповіла Вікторія Муха.

Депутатка додала, що дитячий садок планують відкрити до кінця поточного року. Вчасне завершення будівництва перебуває на контролі у заступників голови Київської міської державної адміністрації Валентина Мондриївського та Вячеслава Непопа.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)