У закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти обладнають найпростіші укриття

Tool items

У закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти обладнають найпростіші укриття з метою підвищення рівня безпеки дітей та педагогів.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 23 червня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 85 депутатів.

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Вітренко, укриття облаштують з метою захисту здобувачів освіти в комунальних закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти в разі ракетних обстрілів з боку росії.

«У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану та агресивними наступальними діями російської федерації та активізацією ракетних ударів необхідно провести ремонті та реконструкційні роботи, а також укомплектувати необхідними засобами найпростіші укриття в закладах комунальної власності міста Києва. Діти повинні відчувати себе в безпеці, а батьки мають довіряти навчальним закладам та розуміти, що у разі оголошення повітряної тривоги малюки пройдуть в укриття. У цей складний воєнний час необхідно підвищувати рівень захисту дошкільнят, учнів, студентів та педагогічних колективів», – розповів Андрій Вітренко.

Депутат додав, що невдовзі буде проведено інвентаризацію наявних приміщень у закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти, а також розроблено проєктно-кошторисну документацію та виділено необхідне фінансування для облаштування найпростіших укриттів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про зміну найменування Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району міста Києва на Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Деснянського району міста Києва
  • Про затвердження змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» у постійне користування земельних ділянок для утримання зелених насаджень та обслуговування парку біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка на вул. Вишгородській, 49 у Подільському районі міста Києва (532039783)
  • Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «РЕСТІН» в поновленні договору оренди земельної ділянки від 03 лютого 2011 року № 79-6-00803 (зі змінами) (716494056)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НІМЕЦЬКА ОЧНА КЛІНІКА» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі у пров. Музейному, 2 літ. В у Печерському районі міста Києва (201306608)