У застосунок «Київ Цифровий» інтегрували можливість створювати звернення до Контактного центру Києва 1551

Tool items

У нову версію міського застосунку «Київ Цифровий» команда КП «ГІОЦ» додала інтеграцію з Контактним центром Києва 1551. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич. 

«Створити звернення в застосунку можна в розділі «Допомога», – написав Петро Оленич.

Розділ «Допомога» можна знайти, натиснувши на фото профілю.

Користувачі, які мають акаунт у застосунку 1551, зможуть одразу створити звернення. Не зареєстровані у 1551 користувачі автоматично перейдуть на екран завантаження застосунку. У 1551 приймають заяви з питань житлово-комунального господарства, транспорту й доріг, благоустрою та інших питань, які потребують вирішення в місті. 

Команда застосунку «Київ Цифровий» розповіла про деталі оновлення на своїй сторінці у Facebook. Раніше з питаннями щодо проблем міста користувачі зверталися, зокрема, у техпідтримку «Київ Цифровий» і їх перенаправляли до Контактного центру Києва. Нова інтеграція пришвидшить та спростить створення звернень для користувачів «Київ Цифровий».

В оновлену версію «Київ Цифровий» додали й інші вдосконалення за відгуками користувачів. У міському застосунку з’явилися налаштування швидкого доступу до сервісів. У налаштуваннях у профілі користувачі можуть вибрати, які сервіси відображатимуться на головному екрані застосунку. 

Крім того, вдосконалили сервіс «Петиції», щоб зробити його використання комфортнішим. Додали сортування підписаних петицій, зручну навігацію та пошук.

«Київ Цифровий» – застосунок, що об’єднав головні міські сервіси та адаптував їх до умов воєнного стану. Оновлену версію можна завантажити в App Store або Google Play. 

1551 — застосунок Контактного центру Києва, що входить до Єдиної системи опрацювання звернень до органів влади. Фахівці центру приймають всі звернення громадян, що стосуються життєдіяльності міста та належить до компетенції КМДА.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)