Український ветеранський фонд запустив конкурсну програму #ВАРТО для розвитку бізнесу

Tool items

Український ветеранський фонд запустив конкурсну програму #ВАРТО та надаватиме від 500 тисяч до 1 мільйона гривень для розвитку бізнесу, започаткованого ветеранами або членами родин загиблих захисників і захисниць. 

Як зазначили в Міністерстві у справах ветеранів України, наразі наш обов’язок – створити умови для проактивної реінтеграції для тих, хто боронить українські землі від окупантів. 

«Ветеранський бізнес – один з рушіїв економіки, яка так важлива в умовах сьогодення, оскільки це засіб для життя родини, сплачені податки, а також створені робочі місця. Саме тому ми вже зараз запускаємо проєкти, які спрямовані на його розвиток, зокрема і конкурсну програму #ВАРТО, мета якої є фінансова підтримка ветеранського бізнесу. Учасниками програми можуть стати підприємці та підприємства, засновниками яких є ветерани, їх родини та сім’ї загиблих захисників і захисниць», – розповіли в Міністерстві у справах ветеранів України. 

У Міністерстві у справах ветеранів України додали, що подача заявок на конкурсну програму #ВАРТО триває до 05 жовтня.  

Для того, щоб взяти участь у конкурсній програмі потрібно: 
– заповнити аплікаційну форму; 
– підписати її ЕЦП (електронний цифровий підпис); 
– подати до Фонду проєктну заявку в електронному вигляді у форматі PDF; 
– статутні документи; 
– витяг з ЄДР (Єдиний державний реєстр); 
– довідка про керівний склад; 
– копія УБД (учасник бойових дій) засновника організації-заявника; 
– опис проєкту та кошторис; 
– резюме членів команди проєкту; 
– термін реалізації. 

Усі деталі про програму та інструкція про те, як подати заявку, доступні за цим посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto/.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у