Віталій Кличко: Київ приєднався до Пакту вільних міст

Tool items

Київ приєднався до Пакту вільних міст. Церемонія підписання відбувалася під час саміту Пакту, який розпочався сьогодні в Празі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Мери європейських міст обговорять, зокрема, підтримку України та допомогу, яку можуть надати її містам – економічну, гуманітарну, допомогу у відновленні інфраструктури та житла.

«Сьогодні для нас дуже важлива ваша підтримка і допомога і важлива наша ефективна співпраця. Я дякую європейським колегам, міста яких надали прихисток українським біженцям. Дякую за допомогу, яку ви надсилали Києву, і за те, що налаштовані допомагати нам у відновленні. Приєднання Києва до Пакту вільних міст – це ще одна можливість для спільного та ефективного подолання викликів, що постали сьогодні перед Україною та цивілізованим демократичним світом», – заявив Віталій Кличко після церемонії підписання.

Пакт вільних міст – це відкритий і прогресивний міський альянс, започаткований у 2019 році мерами Варшави, Будапешту, Праги та Братислави.

Європейські міста співпрацюють у захисті демократії, у боротьбі з корупцією та популізмом, захисті місцевого самоврядування й побудові ефективної взаємодії із національними урядами. А також реалізовують спільні ініціативи та проекти, адаптовані до потреб окремих міст.

Зокрема, з моменту заснування, мери Пакту вільних міст ініціювали загальноєвропейське лобіювання для прямого доступу до фінансування ЄС важливих для міст проектів. Та звернулися до інших мерів-однодумців щодо більш ефективної співпраці та перспективного розширення мережі.

Під час саміту Пакту вільних міст у Празі відбулася зустріч Віталія Кличка з мерами Берліна, Варшави, Праги, Будапешту, Гамбургу, Франкфурту, Афін та Вільнюса.

Також Віталій Кличко зустрінеться з віце-президентом Європейської комісії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у