Віталій Кличко привітав столичних медсестер із професійним святом та вручив їм подяки подяки міського голови

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко привітав столичних медсестер із професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри та вручив подяки міського голови 36 медсестрам комунальних медзакладів.

«Сьогодні, в  Міжнародний день медичної сестри ми дякуємо нашим медикам за їх працю і за те, як вони виконують свою місію. У Києві допомогу мешканцям надають близько 30 тисяч молодших спеціалістів з медичною освітою. Це – медсестри, фельдшери, лаборанти, акушерки. Половина з них – трохи більше 15 тисяч – працюють в комунальних медзакладах. І більша частина молодшого медперсоналу – жінки. Майже 84 відсотки. Хочу сьогодні привітати вас з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри», – сказав Віталій Кличко.

Він подякував медичним працівникам за те, що вони допомагають рятувати здоров’я та життя людей. Особливо в ці складні для України і столиці часи.

«Спочатку ви по кілька діб не виходили з відділень і рятували хворих на коронавірус. А з кінця лютого цього року ви буквально жили в медзакладах, спали у бомбосховищах, – щоб завжди бути на роботі і допомагати пораненим, постраждалим від обстрілів агресора, а також усім киянам, кому потрібна медична допомога. Низький уклін вам за це. Ми пишаємося вами!», – заявив Віталій Кличко.

Він зазначив, що місто, навіть в умовах економічної кризи, – спочатку спричиненої пандемією, потім – війною, знаходить можливості, щоб виплачувати надбавки медичним працівникам столиці.

«І ми продовжимо це робити. Продовжимо забезпечувати медзаклади необхідними медикаментами і засобами, переоснащуватися наші лікарні. Ми розуміємо наскільки це важливо. Дякую вам від усіх киян! І бажаю сил, здоров’я та добробуту. Перемоги всім нам і миру!», – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)