Віталій Кличко: Столиця робить все для забезпечення всім необхідним наших захисників, бійців тероброни та киян, яким потрібна допомога

Tool items

Столиця, в умовах воєнного стану, робить все, щоб забезпечити  необхідною допомогою киян, які її потребують. В першу чергу, були забезпечені бійці ВСУ, силових структур та територіальної оборони.

Київ створив Гуманітарний штаб, який в найкоротший термін забезпечуватиме киян, що потребують допомоги, медикаментами, продуктами харчування та предметами першої необхідності. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Питання із забезпечення військових ми вирішили, тепер повинні забезпечити їх рідних і близьких, мешканців столиці, які залишились вдома або перебувають в укриттях. Саме для цього працює Гуманітарний штаб, який має досвід ефективної роботи в період першого локдауну під час пандемії коронавірусу. Забезпечувати медикаментами, продуктами, предметами першої необхідності будуть, насамперед, тих, хто цього найбільше потребує. – Одиноких людей похилого віку, інвалідів, матерів з маленькими дітьми», – сказав Віталій Кличко.

Він також зазначив, що для збору допомоги і наповнення фонду звернувся до великого та середнього бізнесу, міжнародних  організацій,  іноземних партнерів Києва та України. Бізнес вже почав допомагати, надсилають гуманітарну допомогу й міста європейських та деяких українських міст.

Штаб створив електронну платформу, через яку всі, в кого є можливість, можуть приєднатись зі своїми пропозиціями щодо підтримки міста за наступними напрямками:
– Медикаменти та ліки
– Продукти харчування
– Предмети першої необхідності
– Логістичні послуги
– Людські ресурси (волонтери)

«Я закликаю всіх, хто хоче і може надати допомогу, відгукнутися. Ми повинні захистити киян і забезпечити необхідним тих мешканців міста, які сьогодні найбільше потребують допомоги», – підкреслив Віталій Кличко.

Контакти гуманітарного штабу – на сайті мерії Києва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану