Віталій Кличко: У проекті бюджету на 2022 рік заплановано понад 69 млрд грн доходів

Tool items

У проекті бюджету на 2022 рік заплановано отримати понад 69 млрд грн доходів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, відкриваючи засідання Київради.

«Сьогодні у нас – важливе засідання. Ми маємо розглянути і ухвалити бюджет столиці на наступний рік та проект Програми економічного і соціального розвитку міста на 2021-2023 роки. У проекті кошторису Києва на наступний рік доходів плануємо отримати понад 69 мільярдів гривень. У тому числі субвенції та дотація з Державного бюджету – майже 9 мільярдів. Доходи загального фонду бюджету міста (без урахування трансфертів із Держбюджету) заплановані в сумі майже 56 мільярдів гривень. Це на понад 2,3 мільярда більше планових показників цього року. Доходи спеціального фонду – понад 4 мільярди гривень. Основні видатки бюджету столиці на 2022-й, як і в попередні роки, складають видатки на соціально-культурну сферу. Їх сукупна частка у структурі загального фонду складе понад 50%», – сказав Віталій Кличко.

У проекті Програми економічного і соціального розвитку на 2021-2023 роки наступного року на фінансування капітальних видатків передбачено понад 13,1 млрд гривень. Із них на капітальні вкладення – більш як 5,8 млрд, на капітальний ремонт – майже 7,3 млрд гривень.

Основними напрямами соціально-економічного розвитку столиці за Програмою є: транспорт та транспортна інфраструктура, дорожнє господарство із фінансуванням майже в 7 мільярдів гривень; житлово-комунальне господарство – майже 3,4 млрд; освіта – більш, як 1,6 млрд гривень; охорона здоров’я – майже 482 млн грн та соціальний захист і соцзабезпечення – 199,5 млн грн.

«Ми повинні ухвалити основний фінансовий документ столиці – збалансований та соціально спрямований. Щоб Київ розвивався і втілював зміни, підтримував сфери, що потребують особливої уваги. І ставав привабливою європейською столицею», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств у сфері демонтажу та перенесення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «КИЇВМІСЬКБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 лютого 2015 року № 43 (зі змінами) (205981852)
  • Про передачу громадянам Телехову Віталію Миколайовичу та Олейніковій Тетяні Миколаївні земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Старицького, 5-а
  • Про передачу громадянці Суворовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на вул. Градинській, 6-г у Деснянському районі міста Києва (483398677)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тимошенка Маршала, 1е в Оболонському районі міста Києва (241313461)