Віталій Кличко в День Збройних Сил України привітав Захисників і Захисниць та нагородив військовослужбовців медалями від столиці

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко в День Збройних Сил України привітав і нагородив у столичній мерії 99 військовослужбовців 112 окремої бригади тероборони ЗСУ, 114 та 241 окремих бригад Сил тероборони ЗСУ медалями «Честь. Слава. Держава». Ці підрозділи, сформовані за підтримки столиці, одними з перших долучалися до оборони Києва.

«Ви боронили нашу державу в Київській, Харківській, Миколаївській, Луганській та Донецькій областях, на Куп’янському та Бахмутському напрямках. Деякі брали участь у багаторівневій протиповітряній обороні Київщини та столиці. Ми всі пам’ятаємо, як у лютому-березні 2022 року російські варвари хотіли захопити Київ. За три дні! Вони хотіли знищити наше місто, країну, культуру та народ. Але їм це не вдалося. І, завдяки нашим Захисникам, ніколи не вдасться! Разом ми вистояли та показали, що українська армія – одна з найсильніших у світі. А український народ – згуртувався задля Перемоги! Наші воїни відбивають атаки ворога, звільняють від нього нашу землю та наближають Перемогу», – наголосив Віталій Кличко.

Він привітав українських Захисників і Захисниць зі святом. Та подякував за професіоналізм, відвагу і силу характеру.

«Ви ризикуєте своїм життям, щоб наші діти могли жити в вільній демократичній Україні. Захищаєте європейське майбутнє нашої держави. Ціна свободи – дуже висока. Ми пам’ятаємо й шануємо всіх героїв, які віддали свої життя в боях за Україну. Ми допомагаємо воїнам, які сьогодні б’ються на передовій та ветеранам, які потребують нашої уваги і підтримки. Разом ми переможемо! Слава Україні! Слава її Героям!» – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва