Віталій Кличко візьме участь в 36-ому Самміті НАТО у Мадриді

Tool items

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко візьме участь у 36-ому самміті НАТО, який відбудеться у Мадриді 28-30 червня.

Основною темою зустрічі глав держав-членів Північноатлантичного альянсу стане ухвалення нової стратегічної концепції НАТО. Йдеться про найбільшу трансформацію колективної оборони з часів закінчення холодної війни, зі збільшенням чисельності військ, оснащення, готовністю до швидкого реагування на виклики.

Окремо розглянуть позицію щодо війни, з якою росія вдерлася до України та заходи з підтримки України альянсом.

Самміт у Мадриді погодить новий пакет допомоги Україні.

Віталій Кличко та його брат Володимир візьмуть участь у панельній дискусії «Погляд з Києва», що буде присвячена викликам, які постали перед столицею та всією Україною через російську широкомасштабну агресію. Йтиметься, зокрема, про насильство окупантів щодо цивільного населення, дезінформацію, яку поширює росія, викрадення українських зернових та енергетичний шантаж, що чинить проти світу росія. Говоритимуть і про те, як НАТО може допомогти Україні протистояти гібридним атакам.

Відбудуться під час самміту зустрічі Віталія і Володимира Кличків з представниками країн-членів альянсу, зустріч з мером Мадрида.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:910 (Київське лісництво, квартал 51) у Святошинському районі міста Києва (526841699)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:901 (Київське лісництво, квартал 36) у Святошинському районі міста Києва (314185214)
  • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРКО КАПІТАЛ», для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури у пров. Татарському, 2 у Шевченківському районі міста Києва (239068461)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДАРНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу (дитячого садку) № 445 Дарницького району м. Києва на вул. Чавдар Єлизавети, 10 у Дарницькому районі міста Києва (239324818)
  • Про відмову громадянці Базилевич Ларисі Костянтинівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення колективного садівництва на вул. Дніпровській (перед діл. 69) в Оболонському районі міста Києва (791215011)