Віталій Кличко вручив почесні грамоти депутатам Київської міської ради різних скликань з нагоди Дня місцевого самоврядування

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради нагородив почесними грамотами Київського міського голови депутатів Київської міської ради різних скликань з нагоди Дня місцевого самоврядування.

«Місцеве самоврядування є фундаментом демократичного розвитку нашої країни. І ми відзначаємо тих людей, які протягом довгого часу вкладали свої сили, знання, енергію та досвід, щоб наше місто розвивалося», – сказав Віталій Кличко.

Усього нагородили 31 депутата Київської міської ради, кожен з яких неодноразово отримував довіру громади та обирався і працював депутатом.

Нагороди отримали: Дмитро Андрієвський, Олена Антонова, Сергій Артеменко, Ігор Баленко, Олександр Березніков, Михайло Голиця, Віктор Грушко, Людмила Закревська, Леонід Ємець, Вадим Іванченко, Олександр Клюс, Анатолій Коваленко, Максим Конобас, Олег Костюшко, Тарас Криворучко, Сергій Кримчак, Юрій Курінний, Тетяна Меліхова, Вячеслав Непоп, Наталія Новак, Олександр Пабат, Віталій Павлик, Павло Тесленко, Володимир Слончак, Володимир Старовойт, Ганна Старостенко, Андрій Странніков, Алла Шлапак, Ігор Шпак, Володимир Яловий, Роман Ярошенко.          

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств у сфері демонтажу та перенесення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «КИЇВМІСЬКБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 лютого 2015 року № 43 (зі змінами) (205981852)
  • Про передачу громадянам Телехову Віталію Миколайовичу та Олейніковій Тетяні Миколаївні земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Старицького, 5-а
  • Про передачу громадянці Суворовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на вул. Градинській, 6-г у Деснянському районі міста Києва (483398677)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тимошенка Маршала, 1е в Оболонському районі міста Києва (241313461)