Віталій Кличко зустрівся з Федеральним міністром праці та економіки Австрії Мартіном Кохером

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з Федеральним міністром праці та економіки Австрії Мартіном Кохером. Про це Віталій Кличко написав у Twitter.

«Зустрівся сьогодні з Федеральним міністром праці та економіки Австрії Мартіном Кохером, Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Арадом Бенкьо та генеральним секретарем «Карітас Австрія» Андреасом Кнаппом. Обговорили ситуацію в Україні, яка протистоїть російському агресору. Та допомогу, якої ми потребуємо. Також подякував за допомогу, яку Австрія вже надала Україні, зокрема, – фінансову, гуманітарну, прийом українських біженців», – зазначив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»