Віталій Кличко зустрівся з Послами Японії та Ірландії в Україні та обговорив подальшу підтримку Києва й України

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Мацудо Кунінорі та Першим Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Україні Тересою Гілі. Та обговорив з дипломатами подальшу підтримку й допомогу Києву та Україні. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Мацудо Кунінорі та Першим Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Україні Тересою Гілі. Розповів про ситуацію в Києві та Україні, про збитки, завдані російськими ракетними обстрілами об’єктам критичної інфраструктури столиці та житловому фонду. Обговорили також те, яка допомога нам потрібна для якнайшвидшого відновлення. До речі, місто Кіото, що є побратимом Києва, минулого року надало понад 500 тисяч євро на відновлення Києва. А в січні 2023-го ми отримали останні партії гуманітарної допомоги – 3 тисячі ковдр і 60 тисяч хімічних грілок. Пан Посол Мацуда Кунінорі сьогодні особисто передав мерії частину цієї допомоги. А також запевнив, що згодом влада Японії планує передати Києву мобільні системи для очистки води та цистерни для води», – повідомив мер столиці.

Він зазначив, що Посол Ірландії в Україні пані Тереса Гілі висловила впевненість, що Україна обов’язково переможе в війні, розв’язаній росією, та вже невдовзі стане членом ЄС. І зазначила, що для Ірландії є честю допомагати українським біженцям.

Також пані Посол запевнила, що хоч Ірландія і не надає військової допомоги Україні, політично Київ та Україна мають повну підтримку.

«Сподіваюся цей рік принесе Україні перемогу», – наголосила Тереса Гілі.

Віталій Кличко подякував партнерам за допомогу та отримав запрошення відвідати Японію й Ірландію для переговорів з бізнесом та владою про післявоєнну відбудову Києва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь