Віталій Кличко зустрівся з учасниками проекту Молодіжної моделі Парламентської асамблеї НАТО

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з учасниками проекту Молодіжної моделі Парламентської асамблеї НАТО, реалізацію якого почали в столиці України.

Участь у ньому беруть 84 юнаки та дівчини – переважно студенти з усіх куточків України. Сьогодні вони мали можливість змоделювати, як працює Парламентська асамблея, та відчути себе делегатом країни чи представником організації учасниці в ПА НАТО.

Під час зустрічі з молоддю, яка відбулась у сесійній залі Київради, Віталій Кличко підкреслив, що в Конституції України закріплено курс нашої держави на набуття членства в НАТО та ЄС. Він також зазначив, що в суспільстві зростає підтримка євроатлантичних прагнень України.

«Молодь завжди була активною. Це та частина суспільства, у якої загострене відчуття справедливості. Саме молодь розпочала ті процеси, які призвели до Революції гідності. І під час тих подій українці відстояли своє прагнення жити в демократичній державі та за європейськими стандартами, – зазначив мер столиці. – Вкрай важливо, аби ви – молоді люди, визначилися зі своїм майбутнім і наполегливо йшли до мети. Бо саме вам будувати надалі нашу країну», – наголосив Віталій Кличко.

Проект реалізує ГО «Мережа захисту національних інтересів АНТС» за підтримки Центру документації та інформації НАТО. Участь у ньому також, зокрема, беруть помічниця генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії Байба Браже та генеральна секретарка ПА НАТО Руксандра Попа, народна депутатка України від «УДАРу» парламенту VIII скликання та Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах 2014-2019 року Оксана Юринець.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств у сфері демонтажу та перенесення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «КИЇВМІСЬКБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 лютого 2015 року № 43 (зі змінами) (205981852)
  • Про передачу громадянам Телехову Віталію Миколайовичу та Олейніковій Тетяні Миколаївні земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Старицького, 5-а
  • Про передачу громадянці Суворовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на вул. Градинській, 6-г у Деснянському районі міста Києва (483398677)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тимошенка Маршала, 1е в Оболонському районі міста Києва (241313461)