Віталій Нестор: Вакцинація – це можливість полегшити перебіг хвороби та зберегти власне життя

Tool items

Вакцинація є одним з найефективніших способів у боротьбі з COVID-19.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, перший заступник голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Віталій Нестор в етері телепрограми «Погоджувальна рада» на ТРК «Київ».

«За прогнозами аналітиків Українського центру охорони здоров’я протягом 2022 року в Україні вакцинують близько 54% громадян. Загалом за рік перехворіють три мільйони людей. Також є ймовірність смерті від коронавірусної інфекції близько 100 тисяч осіб. Ці факти підтверджують, що українці більшою мірою не вірять в ефективність боротьби з ковідом шляхом вакцинації. Зокрема, й введенням бустерної дози. На превеликий жаль, не всі впевнені в результативності вакцини, оскільки після вакцинації люди повторно можуть захворіти на ковід. Однак важливо розуміти, що, насамперед, масова вакцинація сприяє зменшенню рівня смертності людей, а не повністю унеможливлює захворювання», – зазначив Віталій Нестор.

Депутат додав, що депутатському корпусу, лідерам думок, керівництву міста й держави необхідно постійно інформувати українців щодо важливості вакцинації задля подолання пандемії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)