Володимир Бондаренко: Голодомор – одна з найтрагічніших сторінок в історії української нації

Tool items

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв став Голодомор 1932-1933 років. Саме його наразі називають геноцидом українського народу. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйонів людей.  Цього року пам’ятний день припав на 27 листопада. 

Церемонія покладання квітів з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору відбулась на території Національного музею Голодомору-геноциду. У церемонії взяли участь заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко та депутати Київської міської ради. Учасники заходу вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам Голодомору та запалили спільну «Свічку пам'яті».

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, Голодомор став масштабною національною трагедією, як ретельно спланований акт геноциду проти української нації.

«Мільйони загублених життів. Наш народ хотіли зламати, залякати, винищити. Правду про голодомори кілька десятиріч замовчували та викривляли. Проте вона жила в пам’яті тих, хто пережив цю трагедію. Ця пам’ять жива й досі, і наше завдання в тому, щоб про Голодомор знали й прийдешні покоління», – зазначив Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко закликав кожного українця доєднатись до загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00 та запалити свічку пам’яті у своїх вікнах, як символ єдності та незламності української нації та пам’яті про жертв Голодомору.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)