Володимир Бондаренко: Київ та Тбілісі йдуть поруч у втіленні реформ місцевого самоврядування

Tool items

Київ та Тбілісі йдуть поруч у втіленні реформ у органах місцевого самоврядування. Про це сьогодні, 13 липня, під час зустрічі із Головою міської муніципальної асамблеї Тбілісі Георгієм Ткемаладзе заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, з метою обміну досвідом у різних сферах міського управління відбулася робоча зустріч із представниками Сакребуло. Основними пріоритетами роботи органів місцевого самоврядування Тбілісі є урбаністика, транспорт, екологія, реновація історичного середовища. Це також є пріоритетними напрямками роботи столичної влади.

«Київ та Тбілісі йдуть поруч у втіленні реформ місцевого управління. Переконаний, що подібний обмін досвідом стане запорукою незмінності курсу на прозорість і відкритість діяльності муніципалітетів, а також максимального спрощення надання публічних послуг громаді. Наразі, депутати, які працюють у Київській міській раді, ухвалюють низку рішень, метою яких є підвищення прозорості та ефективності роботи органів місцевого самоврядування», – зазначив Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, делегація Київської міської ради на чолі з заступником міського голови – секретарем Київської міської ради Володимиром Бондаренком, разом з депутами Київської міської ради Яриною Ар'євою та Григорієм Маленком, заступником голови Київської міської державної адміністрації Петром Оленичем, співробітниками секретаріату Київської міської ради та представниками Київської міської державної адміністрації проводять робочі зустрічі з представниками Сакребуло Тбілісі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Мілютенка, 7 у Деснянському районі міста Києва (698644162)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Оболонському, 16-А в Оболонському районі міста Києва (364104792)