Володимир Бондаренко: У Києві сплановано використання 4 913 укриттів

Tool items

Наразі у Києві сплановано використання 4 913 укриттів із яких: 3 741 – цокольні та підвальні приміщення, 355 – підземні автопаркінги, 256 – підземні переходи, 47 – підземні приміщення метрополітену.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, інформація про всі укриття розміщена на офіційних сайтах районних в місті Києві державних адміністрацій. 

«У разі виникнення надзвичайної ситуації оповіщення та інформування населення про подальші дії здійснює територіальна автоматизована система централізованого оповіщення. До її складу входять місцеві мережі зв’язку, у тому числі радіомовлення та телебачення, комп’ютерні автоматизовані системи оповіщення за допомогою телефонної мережі, а також оснащені гучномовцями автомобілі», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що укриття є одним зі способів захисту населення під час виникнення надзвичайних ситуацій, тому необхідно знати про їх розташування у місті.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств у сфері демонтажу та перенесення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «КИЇВМІСЬКБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 лютого 2015 року № 43 (зі змінами) (205981852)
  • Про передачу громадянам Телехову Віталію Миколайовичу та Олейніковій Тетяні Миколаївні земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Старицького, 5-а
  • Про передачу громадянці Суворовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на вул. Градинській, 6-г у Деснянському районі міста Києва (483398677)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тимошенка Маршала, 1е в Оболонському районі міста Києва (241313461)