Володимир Кравець: Медичні центри мають будуватися відповідно до чинного законодавства

Tool items

З метою забезпечення раціонального використання земельних ресурсів на території міста у Солом’янському районі планують розірвати договір оренди з ТОВ «Н.В. Інвест» на земельну ділянку, площею 0,0601 га, по вулиці Патріарха Мстислава Скрипника, 46-в.

Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики.

За словами депутата Київської міської ради, першого заступника голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Володимира Кравця, потрібно захистити права та інтереси територіальної громади міста Києва шляхом розірвання з недобросовісним землекористувачем договору оренди земельної ділянки від 2017 року, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Н.В. Інвест».

«На земельній ділянці було передбачено будівництво приватного медичного закладу. Проте забудова відбувається з порушенням містобудівного та земельного законодавства. Зокрема, ДБН передбачають будівництво закладів охорони здоров’я щонайменше у 15 метрах від житлових будинків, а заклад будується у менше ніж 7,4 м. Орендар неодноразово грубо порушував умови договору, зокрема не забезпечував вільний доступ до земельної ділянки представника контролюючого органу. Такі дії забудовника, вказують на факти недобросовісного землекористування земельною ділянкою комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також порушують права мешканців прилеглих територій», – зазначив Володимир Кравець.

Депутат додав, що проєктом рішення передбачається вжиття санкцій щодо недобросовісного користувача земельної ділянки та створення належних умов для повернення земельної ділянки до придатного для експлуатації стану.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)