З Нагоди Дня Києва у столиці пройдуть шість екскурсій за трьома новими маршрутами

Tool items

З Нагоди Дня Києва у столиці пройдуть шість екскурсій за трьома новими маршрутами: «Як козаки та магістрат на Подолі жили», «Провулками київського Кудрявця» та «Київ незвичний – від минулого до сьогодення». Безкоштовні екскурсії містом організовані Управлінням туризму та промоцій КМДА та КНП «Київський центр розвитку туризму».

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, зважаючи на дуже великий попит та обмежену кількість місць, попередня реєстрація на екскурсії є обов'язковою.

«На екскурсії «Як козаки та магістрат на Подолі жили» гід розповість таємниці середньовічного Подолу та традиції Київського самоуправління. Крім цього, всі охочі на екскурсії «Провулками київського Кудрявця» зможуть познайомитись з літописними місцями Києва та творіннями багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості у різні часи. А під час екскурсії «Київ незвичний – від минулого до сьогодення» учасники зможуть відкрити для себе незвичні місця Києва та почути історії про людей, які з ними пов’язані», – розповіла Марина Радова.

Начальниця Управління туризму та промоцій КМДА додала, що в разі повітряної тривоги за маршрутом передбачені укриття, кожен учасник прогулянки заради своєї безпеки повинен слухати вказівки гіда.

Екскурсії за маршрутом «Як козаки та магістрат на Подолі жили» відбудуться 27 та 28 травня. Місце зустрічі: Контрактова площа, біля фонтану «Самсон».

Реєстрація на 27 травня (початок о 12:00) за посиланням: https://forms.gle/oZRvq1LVWoYsQvHG9.

Реєстрація на 28 травня (початок о 18:00) за посиланням: https://forms.gle/tm8CuMZRzM5EX9vS8.

Маршрут: Контрактова площа – Церква Успіння Богородиці Пирогощої – Церква Миколи Притиска – Житній ринок – Кам'яниця київського війта – Церква Святої Катерини.

Екскурсії за маршрутом «Провулками київського Кудрявця» відбудуться 27 та 28 травня. Місце зустрічі: Львівська площа, біля пам'ятника Анні Ярославні.

Реєстрація на 27 травня (початок о 15:00) за посиланням: https://forms.gle/pu6PQiKH5MJocewK7.

Реєстрація на 28 травня (початок о 15:00) за посиланням: https://forms.gle/LgBWH7rNLR3TMPfHA.

Маршрут: Львівська площа – Вознесенський узвіз – вул. Кудрявська – вул. Винниченка – Павлівський сквер.

Екскурсії за маршрутом «Київ незвичний – від минулого до сьогодення» відбудуться 27 та 28 травня. Місце зустрічі: Золоті Ворота (навпроти входу до станції метро).

Реєстрація на 27 травня (початок о 18:00) за посиланням: https://forms.gle/dFefwohfN9ut9Swu8.

Реєстрація на 28 травня (початок о 12:00) за посиланням: https://forms.gle/xBRomA8aFVUsgZ8q7.

Маршрут: Золоті Ворота – Пам'ятник коту Пантелеймону – Двір з воронами – Пейзажна алея – Сквер київських інтелігентів – Пам'ятник Анні Ярославні – Київський велотрек – Ботанічний сад ім. академіка О. В. Фоміна.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд стоматологічної поліклініки на вул. Вербицького Архітектора, 3-б у Дарницькому районі міста
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662945310)
  • Про перейменування вулиці Анатолія Пантелькіна у Святошинському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВАНГАРД» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Автозаводській, 76 в Оболонському районі міста Києва (241249191)
  • Про перейменування вулиці Сєченова у Голосіївському районі міста Києва