За рік до бюджету міста вдалося залучити 5 млрд грн від орендної плати, земельного податку, а також 350 млн грн від продажу земельних ділянок

Tool items

Оновлена постійна комісія Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин працює вже рік. За цей час до бюджету міста вдалося залучити п’ять млрд грн від орендної плати, земельного податку, 350 млн грн від продажу земельних ділянок, а також підтримано створення понад 300 га парків, скверів та зелених зон.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, за цей період разом з депутатами було проведено 23 засідання постійної комісії та розглянуто 4 627 питань.

«Загалом це дозволило залучити до бюджету міста п’ять млрд грн від орендної плати, земельного податку, а також 350 млн грн від продажу земельних ділянок. Завдяки стабільній роботі постійної комісії разом з КО «Київзеленбуд» цьогоріч вдалося підтримати створення понад 300 га нових парків, скверів та зелених зон. Ми максимально оптимізували роботу задля підвищення ефективності виконання завдань. Надалі продовжуватимемо продуктивно працювати задля добробуту територіальної громади міста Києва», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що постійна комісія продовжує роботу, адже у Києві необхідно створювати нові зелені простори, розв'язувати питання архітектурно-будівельної діяльності, а також збільшувати кількість надходжень до міського бюджету.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань контролю за діяльністю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальних підприємств у сфері демонтажу та перенесення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ «КИЇВМІСЬКБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 лютого 2015 року № 43 (зі змінами) (205981852)
  • Про передачу громадянам Телехову Віталію Миколайовичу та Олейніковій Тетяні Миколаївні земельної ділянки в оренду для обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Старицького, 5-а
  • Про передачу громадянці Суворовій Ларисі Миколаївні земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на вул. Градинській, 6-г у Деснянському районі міста Києва (483398677)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тимошенка Маршала, 1е в Оболонському районі міста Києва (241313461)