Запрацював чат-бот, який допомагає розібратися у процедурі оформлення зовнішньої реклами та вивісок

Tool items

Управління з питань реклами запустило Telegram-бот «Київреклама», який допомагає зорієнтуватися в усіх процедурах, пов’язаних із зовнішньою рекламою та вивісками.

«Бот надає відповідь на 50 питань. У своїх відповідях він також має активні посилання на розділи з сайту Управління, де з інформацією можна ознайомитись більш детально, скачати шаблони, проглянути алгоритми, приклади та іншу корисну інформацію», – розповіла начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

Питання та відповіді згруповані в боті за такими блоками:
– вивіска;
– реклама;
– договір і оплата;
– порушення і демонтаж;
– соціальна реклама;
– воєнний стан;
– загальні питання.

Отримати доступ до бота можна за посиланням – https://t.me/kyivreklama_bot.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у