Біля Олександрівської клінічної лікарні за кошти інвесторів планують побудувати паркінг з метою забезпечення відвідувачів лікарні паркомісцями

Tool items

Біля Олександрівської клінічної лікарні за кошти інвесторів планують побудувати паркінг з метою забезпечення відвідувачів лікарні паркомісцями. Паркінг буде розташовано по вулиці Шовковичній, 39/1.

Такий проєкт рішення було підтримано сьогодні, 19 жовтня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Людмили Ковалевської, Київське інвестиційне агентство отримало дозвіл від бюджетної комісії розробити умови конкурсу та передпроєктну документацію задля залучення інвестора.

«У процесі перевірки земельної ділянки було виявлено, що територія придатна для спорудження підземного паркінгу, тому центральну міську клініку було включено до переліку об'єктів, які обов’язково потребують залучення інвестицій. Інвестиції – це великий шанс для розвитку міста. Потрібно залучати інвесторів, з метою реалізації нових проєктів та можливостей для столиці», – зазначила Людмила Ковалевська.

Депутатка додала, що наразі вказаний об'єкт належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та закріплений на праві оперативного управління за Олександрівською клінічною лікарнею.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)