Богдана Тимощук: Для дітей з особливими потребами мають бути створені комфортні умови для відпочинку у столичних таборах

Tool items

З метою забезпечення інтересів дітей з особливими потребами, які давно чекають «рівних можливостей»‌‎ та відпочинок у середовищі однолітків, у столиці стартував пілотний інклюзивний проєкт у дитячих таборах відпочинку.  
   
За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови Постійної комісії з питань охорони здоров’я Богдани Тимощук, необхідно створювати комфортні умови для відпочинку дітей у таборах, враховуючи спроможність закладу забезпечити особливі потреби для комфорту дітей з інклюзією.  
   
«Діти з особливими потребами потребують створення додаткових умов для комфортного навчання та оздоровлення. Необхідно враховувати всі нюанси та потреби кожного індивіда. Це сприятиме побудові комунікації між однолітками, надасть можливість брати активну участь у основних сферах життя. Наразі, у столиці створюють безбар'єрний простір, впроваджують програми інклюзивного навчання в освітніх закладах, а також поступово пристосовують дитячі табори для відпочинку дітей з особливими потребами», – зазначила Богдана Тимощук.  
   
Богдана Тимощук додала, що інклюзивний проєкт відпочинку в дитячих таборах стане справжнім проривом для дітей, які давно чекають «рівних можливостей»‌‎ та реалізації їх права на відпочинок у середовищі однолітків.  
   
«Пілотний проєкт стартував, наразі п‘ять дітей з аутизмом, які потребують особливих умов, вже відпочивають у таборі «Зміна»‎, який знаходиться на базі Департаменту молоді та спорту КМДА. Також у проєкті передбачено закріплення супроводжуючих осіб за дітьми, якщо в цьому є потреба», – наголосила депутатка.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий