Більше 2 млн користувачів: міський застосунок «Київ Цифровий» поділився результатами за два роки

Tool items

Міському застосунку «Київ Цифровий» виповнюється два роки. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич. 

«2 роки міському застосунку «Київ Цифровий». Попереду багато нового, зокрема інтеграція з наймасштабнішим цифровим сервісом України. Подробиці вже скоро», – написав Петро Оленич. 

За цей час функціонал застосунку став незамінним помічником кожного жителя столиці. А з початком повномасштабного вторгнення швидко адаптувався під нові потреби містян.

Нагадуємо, що застосунок було створено, щоб полегшити взаємодію киян із різними сервісами у столиці. Першою функцією «Київ Цифровий» стала оплата проїзду у громадському транспорті та поповнення транспортних карток. Із часом можливості застосунку розширились. 

За два роки стали доступні такі сервіси як:
– рух транспорту;
– моніторинг якості повітря;
– оплата паркування, встановлення таймеру парковки та паркувальні абонементи;
– запис до ЦНАПу;
– електронні петиції; 
– опитування.

А з повномасштабним вторгненням застосунок став платформою, що буквально рятує життя, оскільки містить:
– сповіщення про повітряну тривогу;
– мапу укриттів;
– мапу гуманітарних штабів і пунктів обігріву;
– волонтерську допомогу армії.

Команда «Цифрового» поділилася підсумками роботи на своїй сторінці у Facebook:

«За 2 роки кияни додали у застосунок 700 тисяч транспортних карт, придбали 24 мільйони QR-квитків, додали 450 тисяч авто, щоб зручно оплатити паркування майже 700 тисяч разів, а також сплатили близько 450 тисяч штрафів, отримали 2 мільйони сповіщень від комунальників, в яких «Центральна Диспетчерська Служба з питань ЖКГ 1557» попереджала про ремонтні роботи зі світлом, водою та опаленням, написали 130 тисяч звернень у підтримку. Крім того, застосунок адаптувався до воєнного стану та надіслав понад 650 сповіщеннь про тривогу».

Напередодні різдвяних свят у застосунку «Київ Цифровий» з’явилась можливість стати «Таємним поштариком». За допомогою сервісу кияни надіслали один одному 200 тисяч теплих привітань зі святами. За словами містян, цей сервіс виявився дуже підтримуючим у ці непрості часи. 

Скоро на користувачів застосунку «Київ Цифровий» чекає інтеграція з наймасштабнішим цифровим сервісом України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва