Більше 2 млн користувачів: міський застосунок «Київ Цифровий» поділився результатами за два роки

Tool items

Міському застосунку «Київ Цифровий» виповнюється два роки. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич. 

«2 роки міському застосунку «Київ Цифровий». Попереду багато нового, зокрема інтеграція з наймасштабнішим цифровим сервісом України. Подробиці вже скоро», – написав Петро Оленич. 

За цей час функціонал застосунку став незамінним помічником кожного жителя столиці. А з початком повномасштабного вторгнення швидко адаптувався під нові потреби містян.

Нагадуємо, що застосунок було створено, щоб полегшити взаємодію киян із різними сервісами у столиці. Першою функцією «Київ Цифровий» стала оплата проїзду у громадському транспорті та поповнення транспортних карток. Із часом можливості застосунку розширились. 

За два роки стали доступні такі сервіси як:
– рух транспорту;
– моніторинг якості повітря;
– оплата паркування, встановлення таймеру парковки та паркувальні абонементи;
– запис до ЦНАПу;
– електронні петиції; 
– опитування.

А з повномасштабним вторгненням застосунок став платформою, що буквально рятує життя, оскільки містить:
– сповіщення про повітряну тривогу;
– мапу укриттів;
– мапу гуманітарних штабів і пунктів обігріву;
– волонтерську допомогу армії.

Команда «Цифрового» поділилася підсумками роботи на своїй сторінці у Facebook:

«За 2 роки кияни додали у застосунок 700 тисяч транспортних карт, придбали 24 мільйони QR-квитків, додали 450 тисяч авто, щоб зручно оплатити паркування майже 700 тисяч разів, а також сплатили близько 450 тисяч штрафів, отримали 2 мільйони сповіщень від комунальників, в яких «Центральна Диспетчерська Служба з питань ЖКГ 1557» попереджала про ремонтні роботи зі світлом, водою та опаленням, написали 130 тисяч звернень у підтримку. Крім того, застосунок адаптувався до воєнного стану та надіслав понад 650 сповіщеннь про тривогу».

Напередодні різдвяних свят у застосунку «Київ Цифровий» з’явилась можливість стати «Таємним поштариком». За допомогою сервісу кияни надіслали один одному 200 тисяч теплих привітань зі святами. За словами містян, цей сервіс виявився дуже підтримуючим у ці непрості часи. 

Скоро на користувачів застосунку «Київ Цифровий» чекає інтеграція з наймасштабнішим цифровим сервісом України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»