Депутат Київської міської ради Богдан Чорній доставив медикаменти до Київської міської клінічної лікарні №8

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній доставив медикаменти до Київської міської клінічної лікарні №8.

Як зазначив Богдан Чорній, з початку війни спільно з волонтерами надаємо гуманітарну допомогу медичного спрямування столичним закладам охорони здоров’я.

«Вкотре доставили гуманітарну допомогу до Київської міської клінічної лікарні №8. Зокрема передали бинти, хірургічні шовні матеріали, знеболювальні препарати, антибіотики та інші ліки, які використовують під час хірургічних операції та в період реабілітації. Також поспілкувались з головним лікарем медично закладу, практикуючим хірургом Ігорем Хоменком та обговорили можливі варіанти співпраці, зокрема домовились долучити наших іноземних партнерів з метою отримання сучасного високоякісного обладнання для проведення операцій», – розповів Богдан Чорній.

Депутат додав, що спільно з благодійними організаціями забезпечуємо постраждалих необхідними медикаментами та підтримуємо безперебійність роботу медичних закладів у столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)