Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая пропонує один зі столичних скверів перейменувати на честь спортсменів-захисників України

Tool items

Депутат Київської міської ради Георгій Зантарая подав електронну петицію щодо перейменування скверу Мартиросяна на честь спортсменів-захисників України. Зелена зона розташована в Солом’янському районі по вулиці Керченській, 5.

За словами Георгія Зантараї, необхідно позбутись чужих ворожих топонімів, зокрема перейменувати сквер імені радянського воєначальника Саркіса Мартиросяна.

«Щодня нашу незалежність у війні з росією захищають сотні спортсменів. На превеликий жаль, не всі зможуть повернутись до своїх сімей або улюбленої справи. Я маю пряме відношення до галузі спорту і вважаю необхідним у столиці вшанувати пам'ять героїв-спортсменів, які віддали своє життя за нашу свободу. Нашим обов’язком є увіковічення їх подвигу. Саме тому запропоновано перейменувати один з київських скверів на честь спортсменів-захисників України, а згодом за кошти меценатів створити Меморіал пам’яті», – розповів Георгій Зантарая.

Депутат додав, що важливо, щоб ініціативу щодо перейменування скверу підтримала територіально громада міста Києва, тому було створено електронну петицію.

Підтримати електронну петицію можна за посиланням: https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=11209.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)