Депутати комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами вважають необхідним встановити додаткові соціальні гарантії для співробітників Національної поліції України

Tool items

Депутати постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами вважають необхідним встановити додаткові соціальні гарантії для співробітників Національної поліції України.

Про це повідомили під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами, яке відбулось 12 січня.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами Олександра Плужника, запропоноване підвищення рівня заробітних плат для співробітників поліції на 10% з 01 лютого 2022 року є недостатнім, що навіть не перевищує рівень поточної інфляції.

«Низька оплата праці стає причиною відтоку кадрів та зниження мотивації працівників поліції, виникає кадровий дефіцит. Зростає кількість звільнень серед патрульних поліцейських. Зокрема, в Києві неукомплектованість працівників Національної поліції – 17,9%, патрульних – 24,8%. Така ж загрозлива ситуація складається і в інших регіонах країни», – зазначив Олександр Плужник.

Депутат наголосив, що зарплати поліцейських мають збільшитись: мінімальна заробітна плата працівника Національної поліції України має становити 22-25 тис. грн, молодшого складу – 18-22 тис. грн, патрульної поліції – 20-22 тис. грн.

«Протягом останніх двох років не було передбачено фінансування задля підвищення грошового забезпечення працівників поліції, а доплати були нерегулярними та недостатніми – це призвело до великої кількості звільнень. Потрібно запровадити додаткові соціальні гарантії для поліцейських та представників їх сімей. Це дозволить повернути престиж служби в поліції, посилить мотивацію до чесної та відповідальної служби на благо громади», – додав Олександр Плужник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА СМАРТ-ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежилого будинку на вул. Малопідвальній, 4 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (625594199)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕЙДОІЛ КОМПАНІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Урлівській, 4-б у Дарницькому районі