Депутати комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами вважають необхідним встановити додаткові соціальні гарантії для співробітників Національної поліції України

Tool items

Депутати постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами вважають необхідним встановити додаткові соціальні гарантії для співробітників Національної поліції України.

Про це повідомили під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами, яке відбулось 12 січня.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами Олександра Плужника, запропоноване підвищення рівня заробітних плат для співробітників поліції на 10% з 01 лютого 2022 року є недостатнім, що навіть не перевищує рівень поточної інфляції.

«Низька оплата праці стає причиною відтоку кадрів та зниження мотивації працівників поліції, виникає кадровий дефіцит. Зростає кількість звільнень серед патрульних поліцейських. Зокрема, в Києві неукомплектованість працівників Національної поліції – 17,9%, патрульних – 24,8%. Така ж загрозлива ситуація складається і в інших регіонах країни», – зазначив Олександр Плужник.

Депутат наголосив, що зарплати поліцейських мають збільшитись: мінімальна заробітна плата працівника Національної поліції України має становити 22-25 тис. грн, молодшого складу – 18-22 тис. грн, патрульної поліції – 20-22 тис. грн.

«Протягом останніх двох років не було передбачено фінансування задля підвищення грошового забезпечення працівників поліції, а доплати були нерегулярними та недостатніми – це призвело до великої кількості звільнень. Потрібно запровадити додаткові соціальні гарантії для поліцейських та представників їх сімей. Це дозволить повернути престиж служби в поліції, посилить мотивацію до чесної та відповідальної служби на благо громади», – додав Олександр Плужник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ПОЛЮС» договору оренди земельних ділянок від 03 листопада 2006 року № 62-6-00361 (зі змінами) (638820508)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «СВА-ВІКТОРІЯ» договору оренди земельної ділянки від 26 вересня 2017 року № 319 (205785224)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд каналізаційної насосної станції «Березняки» на вул. Березняківській, 1 у Дніпровському районі міста Києва (658613902)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНЕПР АЛЬЯНС 5» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на просп. Соборності, 5Д у Дніпровському районі міста Києва (500001170)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради «Про заходи щодо впорядкування тютюнокуріння в місті Києві» від 18 вересня 2008 року №246/246