Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу, зокрема медичне обладнання до Миколаєва

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Ярослав Федоренко доставили гуманітарну допомогу, зокрема медичне обладнання до Миколаєва.

За словами Юлії Ярмоленко, наша команда продовжує надавати гуманітарну допомогу військовим на передовій, оскільки ми добровільно обрали цей фронт та працюємо заради перемоги.

«У черговий раз доставили гуманітарну допомогу до міста-героя Миколаєва. Ворог продовжує нещадно обстрілювати місто, проте українські військові щоденно тримають оборону, і ми подякували їм, від імені всіх, хто зараз перебуває вдома. Передали бійцям ліки, київські смаколики та продукти харчування. Крім цього за підтримки європейських меценатів доставили медичне обладнання до лікарень Миколаєва та села Березнегуватського, яке розташоване в Миколаївській області. Щоденно на лінії фронту є потреба в гуманітарній допомозі різного спрямування, тому наша команда намагається опрацювати якомога більше запитів заради спільного протистояння та довгоочікуваної перемоги над окупантами», – розповіла депутатка.

Юлія Ярмоленко додала, що кожен індивідуальний внесок стає частиною великої справи, тому за можливістю необхідно допомагати військовим, біженцям та всім тим, хто став жертвою військової агресії рф.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)