Депутати Київської міської ради передали 10 комплексів безпілотних авіаційних систем бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Ярослав Федоренко за підтримки київського бізнесу передали 10 комплексів безпілотних авіаційних систем бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ.

Як зазначив Ярослав Федоренко, завітали до наших підрозділів 112 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, які несуть бойову службу на фронті в Луганській області. 

«Мужні захисники, серед яких і наш колега, депутат Київради Віталій Павлик з часу повномасштабного вторгнення і до тепер тримають оборону українських позицій у найгарячіших точках фронту. Ми безмежно вдячні їм за захист нашої держави, за те, що Київ залишається столицею України. Робимо усе, аби наші Захисники та Захисниці мали необхідні речі для ефективної роботи та протидії ворогу, який не полишає спроб загарбати більше і більше наших територій», – розповів Ярослав Федоренко.

Юлія Ярмоленко наголосила, що всі разом за підтримки київських підприємств працюємо над тим, щоб наші підрозділи своєчасно отримували все те, що їм необхідно для подальшої боротьби.

«Передали бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ 10 комплексів безпілотних авіаційних систем «SPEACEMAKER-1.5-8», до комплекту яких входять квадрокоптери та акумуляторні батареї. Ці прилади будуть корисними під час виконання бойових завдань, оскільки розвідка це невід’ємна частина роботи військових на нулі. А ще під час зустрічі з захисниками український шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво разом з представниками київського кондитерського підприємства вже вдруге приготував 100 000 літрів українського борщу для наших військовослужбовців», – додала Юлія Ярмоленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва