Депутати Київської міської ради передали гуманітарну допомогу медичного спрямування до київських лікарень

Tool items

Депутати Київської міської ради за підтримки іноземних партнерів з Франції передали гуманітарну допомогу медичного спрямування до двох клінічних лікарень.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Зоя Ярош, у медиків свій особливий фронт боротьби задля збереження здоров’я та життя цивільних і військових.

«У цей складний воєнний час українські лікарі безперервно працюють та рятують життя практично цілодобово. Напередодні Дня медика наша команда за підтримки іноземних партнерів доставила медикаменти в Хірургічне відділення №1 Київської обласної клінічної лікарні та КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва». Необхідно забезпечувати заклади охорони здоров'я медичними препаратами та устаткуванням, оскільки це запорука їх безперебійної роботи заради надання повного курсу лікування для пацієнтів. Ми щиро вдячні медикам, які з перших днів війни щоденно виконують свої професійні обов’язки», – розповіла Зоя Ярош.

Депутатка додала, що у час війни українські волонтери самостійно невзмозі охопити весь обсяг отриманих запитів від цивільних та військових, тому вони звертаються до іноземних благодійних організацій, які підтримують Україну та регулярно надають гуманітарну допомогу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»