Депутати Київської міської ради за підтримки бізнесу благодійно надали мешканцям Київщини 50 вантажівок із хлібом

Tool items

Депутати Київської міської ради за підтримки відповідального бізнесу з часу деокупації Київщини благодійно надали мешканцям Бучі, Ірпеня та Ворзеля 50 вантажівок із хлібом.

За словами депутата Київської міської ради Ярослава Федоренка, у період тимчасової окупації території Київської області ворог нещадно нищив інфраструктуру, житлові будинки та безжально вбивав цивільних. Ці всі військові злочини проти українського народу, зокрема призвели до критичної гуманітарної кризи в населених пунктах.

«З перших днів звільнення Київщини від окупантів гуманітарна ситуація в населених пунктах була критичною. Хлібопекарське підприємство «Київхліб» надало благодійну допомогу, а саме 50 вантажівок із хлібом для мешканців деокупованих населених пунктів. Наша команда спільно з волонтерами доставили його усім тим, хто постраждав від російської агресії та опинився у скрутному становищі в Бучі, Ірпені та Ворзелі. Мешканці деокупованих населених пунктів потребують гуманітарної допомоги, оскільки знищено та пошкоджено їх майно, а продуктові магазини лише зараз частково намагаються відновити роботу. Ми будемо й надалі доставляти хліб допоки в цьому буде необхідність. Кожен із нас наразі докладає максимум зусиль для допомоги військовим та цивільним на шляху до української перемоги», – зазначив Ярослав Федоренко.

Депутат додав, що доставляти хліб мешканцям Київщини щоденно допомагають волонтери, які самовіддано працюють із метою унеможливлення гуманітарної кризи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста