Ганна Старостенко: Київ готується до можливого переходу в «червону» зону

Tool items

На сьогодні у столиці фіксується зростання кількості випадків захворюваності на COVID-19 та госпіталізацій у лікарні. Зокрема, кількість ліжок, обладнаних киснем, уже заповнена на 65,7%. Якщо такий показник триматиметься принаймні три дні або зростатиме надалі, місто може перейти до червоного рівня епіднебезпеки. Водночас остаточне рішення прийматиме Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Лише за останню добу у нас госпіталізовано з підозрою на COVID-19 або з підтвердженим діагнозом 657 пацієнтів. Це дуже велика кількість, і більшість із них потребують кисневої терапії», – сказала заступниця голови КМДА.

При цьому Ганна Старостенко розповіла, що на сьогодні у Києві визначено 21 заклад охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів, хворих на COVID-19. І місто працює над тим, аби збільшити кількість ліжок і забезпечити безперебійну роботу медичної системи.

«Протягом попередніх місяців і влітку Київ не зупиняв підготовку до нової хвилі – ми нарощували потужності, закупали необхідне обладнання, встановлювали кисневі станції у лікарнях, проводили централізований кисень. Водночас розгорнули розгалужену мережу вакцинальних центрів і пунктів щеплення», – наголосила Ганна Старостенко.

За словами заступниці голови КМДА, на сьогодні у столиці діє 148 пунктів щеплення, 21 міні-вакцинальний центр, Центр масової вакцинації, створений на базі МВЦ, працюють 53 мобільні бригади, а також 32 тимчасові вакцинальні пункти в торговельно-розважальних центрах і Центрах надання адміністративних послуг.

«Ми дуже вдячні нашим медикам, які працюють фактично без вихідних, киянам, які відповідально ставляться до власного здоров’я та здоров’я своїх близьких, а також представникам бізнесу, які готові сприяти і долучатися до вакцинальної кампанії міста», – додала Ганна Старостенко.

Вона також підкреслила, що в разі переходу Києва до «червоної» зони введені протиепідемічні обмеження стосуватимуться невакцинованих осіб.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)